fbpx
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מדניות האתר

תנאי שימוש באתר

1. כללי

1.1 האתר הינו אתר סחר אלקטרוני (להלן: “האתר”) המופעל ובבעלות החברה ורונה קוסמטיק בע"מ. האתר מציג ללקוחותיו מגוון רחב של מוצרים ושירותים מאת מיטב היצרנים, כל זאת במחירים אטרקטיביים ובתנאים מיוחדים.
1.2 השימוש ב”אתר” מותנה בהסכמתך לתנאים הקובעים בו כלשונם – כל המבצע פעולת רכישה ו/או גלישה באתר מצהיר בעצם ביצוע הרכישה/הגלישה כי הנו מודע לתקנון האתר ולכללים החלים על רכישת מוצרים ו/או שירותים ו/או מידע וכי הוא מכיר את כללים אלה, מסכים לתוכנם על כל המשתמע מכך וכמו כן לתחולתם על כל פעולת הרכישה ואו גלישה וכי לא תהיה לו ו/או לנציגו כל טענה ואו תביעה כנגד מפעילי ה”אתר” ו/או נציגיהם מלבד טענות הקשורות ב-ט.ל.ח שיתוקנו ע”י מפעיל האתר והלקוח / הרוכש / הגולש מוותר בזאת על כל טענה ו / או כל פיצוי ו / או תמורה כלפי מפעילי האתר ו/ או נציגיהם , והכול כפי שמפורט באתר ובתקנון זה.
1.3 הלקוח/ הגולש /הרוכש מאשר כי הובא לידיעתו שבאתר מפורסמות כתבות אינפורמטיביות שונות ומגוונות תוכנם בגדר המלצת רקע כללית בלבד ואינו משמש ואינו כתחליף לייעוץ מקצועי המתבקש והנדרש על מנת להשתמש במכשירים / האביזרים/  התכשירים/ המוצרים ו/או דרכי ואופן הטיפול והתחזוקה הנמכרים בחנותנו ו/או באמצעות האתר יודגש כי כל האחריות לשם השימוש הנאות והראוי במכשירים ובאביזרים ו/או האחזקה והטיפול הנם באחריות הלקוח בלבד! הלקוח מוותר בזאת מראש על כל טענה שהיא בדבר מתן המלצה וייעוץ שלא כראוי ע”י נציגנו !. יודגש כי ניתן לקבל יעוץ מקצועי ייעודי וספציפי ועל יעוץ מקצועי זה האמור תהיה תוספת תשלום הייעוץ יינתן ע”י נציגי החברה ובתאום מראש בלבד!
1.4 בתקנון זה (וכן ב”אתר”) השימוש הנו בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ותקף גם לנקבה במשמע.

2. אופן הקניה

2.1 מי רשאי לקנות – כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה אשר בבעלותו כרטיס אשראי תקף, תנאי מוקדם לביצוע פעולות קניה באתר הוא אישור של חברת האשראי אשר דרכה התחייב הגולש לבצע את הרכישה.
2.2 באתר מוצעים מוצרים ושירותים המלווים בתמונות סרטונים, התמונות והסרטונים הנם להמחשה בלבד.
2.3 לקוח רשאי לבצע קניה מקוונת ע”י הוספת גריעת פריטים מעגלת הקניות, ומתחייב לאשר את הקניה. המשך הטיפול יבוצע ע”י מוקד משלוחים אשר יוודא את קיום המוצרים במלאי (במידה ומוצר מסוים אינו במלאי יוצע ללקוח מוצר חילופי זהה דומה ואו בתוספת מחיר זיכוי ביחס למוצר המבוקש והזמנתו תשונה, הלקוח לא יהיה זכאי לבטל הזמנה בגין העדר מוצר וכמו כן לציין כי הלקוח לא יחויב בגין מוצרים שאינם קיימים במלאי). יודגש כי יתכן טעויות בעניין קיימו של מוצר במלאי בהגדרתו ולכן בחובת הגולש לוודא קיום של מוצר במלאי על ידי בירור טלפוני מקדים למוקד ההזמנות לפני ביצוע כל פעולה מטעמו של הגולש ,יודגש כי לא נקבל כל טענה בעניין זה!.
2.4 בעת ביצוע הקניה רישום לאתר יתבקש הלקוח להזן למערכת את הפרטים הבאים: ת.ז/ ח.פ., שם פרטי, שם משפחה, טלפון, כתובת הכוללת ישוב,רחוב ומיקוד, דואר אלקטרוני ואמצעי תשלום (יתכן ופרטי אמצעי התשלום לא ישמרו במערכת) . ללקוח/ לגולש ידוע כי הגשת פרטים אישיים כוזבים הנה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם למפעלי ה”אתר” ו/או בתי עסק שהאתר משרת.
2.5 הצהרת פרטיות- פרטי הלקוח לא יועברו לצד ג’, פרטי האשראי יתכן שישמרו מקניה לקניה ו/או וימחקו מהמערכת עם ביצוע החיוב והמשלוח.
2.6 עם הרישום הקניה יתאפשר ללקוח לבטל את סימון ה-“V” על מנת לא לקבל פרסומים, עדכונים וחדשות בדואר אלקטרוני SMS כמו כן הלקוח/הגולש נותן את הסכמתו לקבל פרסומים, עדכונים וחדשות כאמור! הלקוח יהיה רשאי תמיד לפנות למוקד בית העסק לבקש להוציא את עצמו מרשימות הדיוור.

3. תשלום ואספקה:

3.1 אמצעי התשלום:
א.ניתן לשלם בכרטיסי אשראי דרך האתר.
ב.ניתן לבצע חיוב תשלום טלפוני מול בית העסק.
3.2 החיוב יתבצע בסמיכות למועד שליחת המוצרים אל הלקוח.
3.3 זמן האספקה היינו עד 7 ימי עסקים מיום ההזמנה (להלן:”מועד האספקה”), במידה ולא ניתן לספק את המוצר במשך טווח תאריכים זה, יווצר קשר בין נציג מפעילי האתר עם הלקוח לתיאום מועד אספקה אחר (ללא מתן פיצוי ולא תשמע כל טענה ע״י הלקוח ומאת הלקוח על עניין זה).

4. משלוח

4.1  משלוחים לכל הארץ יבוצעו ע”י חברת שליחויות חיצונית ויסופקו תוך שבעה ימי עסקים לנקודת איסוף הקרובה לבית הלקוח וכמובן שאין מדובר באיזור חריג וההזמנה התבצעה עד השעה 12:00 בצהרים. קיימת האפשרות לאיסוף עצמי באיזור ירכא והסביבה. זמני האספקה של מוצרים המסופקים ע”י שליחים חיצונים ל-“בית העסק” אינם ניתנים לבקרה ע”י מפעיל ה”אתר” ונציגיהם ואינם בשליטתם והנך מצהיר כי לא תהיה לך טענה תביעה נגד החברה ורונה קוסמטיק בע"מ ו/או “מפעיל האתר” ו/או “בתי העסק” המספקים את הסחורה עקב שיבושים באספקה בעקבות שימוש בשירותי השליחים המוצרים יספקו בהתאם לתנאי האספקה של “בתי העסק” ובכפוף לרשימת הישובים שבהם מתבצע משלוח. המוצרים יסופקו עד לנקודת איסוף הקרובה לבית הלקוח, במידה ואין ביכולת החנות לספק את המוצר עד לנקודת איסוף הקרובה לבית הלקוח בגין מצב ביטחוני, כוח עליון (לרבות מזג אוויר) או כל סיבה שהיא , ייצור הספק קשר עם הלקוח וימצא פתרון סביר והגיוני, בכל מקרה של ביטול המשלוח העסקה יהיה הספק המכריע באופן בלעדי.

4.2 קיימת אפשרות למשלוח עד לבית הלקוח בתשלום נוסף.

4.3 לא יהיו משלוחים בשבתות וחגים.

5. ביטול משלוח

5.1 במקרה בו ביטל הלקוח את ההזמנה לאחר קבלת המוצרים יחויב הלקוח עלות שילוח של המוצר.

5.2 ביטול משלוח מתייחס למקרים בהם המוצרים שלמים ובאריזתם המקורית ולא נעשה בהם שימוש כלל! במקרה של שימוש במוצרים יש לעיין בסעיף החזרת מוצרים.

6. החזרה/החלפת מוצרים

6.1 בקשה לביטול עסקה ניתנת לביצוע אך ורק על פי חוק ותקנות משרד התמ”ת.

6.2 החזרת מוצר תתבצע תוך 14 ימי עסקים ובמידה ולא נעשה שימוש במוצר וישנו באריזתו המקורית בלבד! יזוכה הלקוח זיכוי כספי מלא .

7.אחריות על מוצרים

7.1 החברה ורונה קוסמטיק בע"מ מספקת אחריות למוצרים הנרכשים בחנות/באתר ונצמדת לתנאי האחריות אשר נקבעים ע”י היבואנים בלבד!

8. מבצעים/הטבות

8.1 חשוב לציין שכל המבצעים המפורסמים באתר ניתן לממש דרך האתר ודרך החנות.
8.2 חשוב לציין כי החנות שומרת על הזכות להפסיק כל מבצע או הטבה ללא הודעה מוקדמת.
8.3 אין כפל מבצעים ו/או הטבות!
8.4 ההטבות והמבצעים המוצגים באתר מבוססים על כמות מלאי מינימלית שמוקצת לכל מבצע, סיום המבצע יתבצע או בסיום תאריך המבצע או המלאי המוקצה, הראשון מביניהם.
8.5 מוצרים המפורסמים כמבצע רכישה בחנות בלבד לא יסופקו דרך האתר אלה רק דרך הגעה לחנויות הרשת.

9.סודיות ופרטיות

9.1 החנות מתחייבת לעשות כמיטב יכולתה באמצעים העומדים לראשותה לשמור על סודיות בעת ההשתתפות במכירה. פרטים אלו ישמרו במאגר המידע של החנות. החנות לא תעביר פרטים אישיים אלו לאף גורם זר.

9.2 מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרות של החברה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם למרות אמצעי האבטחה שנוקטת החנות יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר מאובטח ושמור בידיה ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה.

9.3 החנות שומרת לעצמה את הזכות לאסוף נתונים אודות שימוש לקוחותיה באתר כולל דפים שנצפו, מוצרים מבוקשים, רכישות בעבר וכדומה לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטי. החנות תהיה רשאית להעביר נתונים סטטיסטים לצדדים שלישיים, ובלבד שאין הנתונים מתייחסים ללקוחות אישית או מזהים אותם באופן אישי.

9.4 החנות שומרת לעצמה את הזכות לפנות אליך בדואר אלקטרוני בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים, חידושים במכירות בפרט ובאתר בכלל, פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו”ב אלא אם הלקוח ציין בפני החנות כי אינו מעוניין בכך.

9.5 החנות לא תעביר פרטים אישיים של לקוחותיה לצד שלישי אלא במקרים המפורטים להלן:

9.5.1 אם הלקוח ביצע מעשה או מחדל הפוגעים או עלולים לפגוע בחברה או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחות החנות.

9.5.2 אם הלקוח ביצע מעשה שימוש בשירותי החנות לביצוע מעשה בלתי חוקי או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד בביצועו של מעשה כזה.

9.5.3 אם הלקוח הפר את תנאי תקנון זה או כל הסכם נוסף עם החנות או מי מטעמה.

9.5.4 אם התקבל בידי החברה צו שיפוטי המורה לו למסור את פרטי הלקוח לצד שלישי.

9.5.5 בכל מחלוקת, טענה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בין הלקוח ובין החברה.

10. התניות משפטיות

10.1 הדין החל על הפעולות באתר ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. בכל מקרה של מחלוקת – תהיה לבית המשפט של מחוז חיפה הסמכות הבלעדית לדון בתביעה.

עגלת קניות
חיפוש

רשימת העידכונים שלנו

השאר מעודכן במבצעים חדשים, קופונים והטבות לנרשמים!